طراحی سایت فروشگاهی

شعبه آنلاین کسب و کارتان را هر چه زودتر راه اندازی کنید

همکارتو ؛ در زمینه طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند که شعبه آنلاین کسب و کارتان را راه اندازی کنید و طراحی آن را  معطوف به نتیجه می کنیم تا به رشد فروش تان کمک کنیم 

طراحی سایت فروشگاهی

چرا فروشگاه آنلاین ؟

در دنیای امروز بیشتر مصرف کنندگان به دنبال یافتن اطلاعات آنلاین هستند که به آنها کمک کند تا هوشمندانه برای خرید هایشان تصمیم بگیرند. در واقع ، طبق گفته بنیاد تجارت الکترونیک ، 88٪ از مصرف کنندگان قبل از خرید از فروشگاه ، درباره اطلاعات محصول تحقیق خواهند کرد. این روند رفتار خرید بر اهمیت یک طراحی سایت فروشگاهی برای مشاغل امروز تأکید دارد.

اگر می خواهید کسب و کار شما در بازاریابی الکترونیک موفق باشد ، باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید. وب سایت شما ستون فقرات تجارت شما است و از تمام تلاش های بازاریابی دیجیتال شما پشتیبانی می کند. 

با وجود شبکه های اجتماعی چرا باید یک سایت فروشگاهی داشته باشم ؟

بیایید با بازاریابی در شبکه های اجتماعی شروع کنیم. اگرچه از شبکه های اجتماعی برای دسترسی و تعامل با مشتریان استفاده می کنید ، اما مجبورید مکانی را برای ارسال مشتری به آنجا داشته باشید که آنها می خواهند درباره کسب و کار شما بیشتر بدانند.وب سایت شما به عنوان  “خانه اصلی” شما عمل می کند که در آن می توانید مشتریانی را که می خواهند خرید کنند یا درباره محصول یا خدمات خاصی که ارائه می دهید بیشتر بدانند به آن هدایت کنید.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی همکارتو

نیاز به مشاوره دارید ؟

چرا باید همکارتو را انتخاب کنید ؟

هنگامی که مشتری برای اولین بار از وب سایت شما بازدید می کند ، باید تأثیر ماندگاری بر جای بگذارد. به همین دلیل بسیار مهم است که طراحی سایت فروشگاهی شما تمیز و کاربرپسند باشد و باعث ایجاد انگیزه در کاربران برای اقدام مطلوب در وب سایت شما شود.یک فروشگاه با طراحی ضعیف علاوه بر اینکه در تجارت شما هیچ تاثیری ندارد بلکه می تواند به اعتبار کسب و کار شما آسیب برساند.همکارتو ؛ در زمینه طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند که شعبه آنلاین کسب و کارتان را راه اندازی کنید و طراحی آن را  معطوف به نتیجه می کنیم تا به رشد فروش تان کمک کنیم.

واکنش گرا

با توجه به این‌که امروزه بیش از نیمی از بازدیدکنندگان وبسایت شما از طریق موبایل وارد شده‌اند، طراحی سایت فروشگاهی برای موبایل ضروری و باعث ایجاد تفاوت نسبت به رقبایتان است.

بهینه شده برای سئو

تجربه ما در SEO تضمین می‌کند که شما فروشگاهی بر اساس اصول سئو داشته باشید که در عین حال برای کاربران مناسب باشد و در نتایج جستجو دیده شوید.

طراحی اختصاصی

ما فروشگاهی بر اساس نیازهای شما طراحی می‌کنیم. قالب‌های مخصوص برای شما طراحی و آماده خواهد شد که نسبت به دیگران متفاوت سایتی متفاوت خواهید داشت.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟

طراحی وب سایت بر اساس نیازهای هر یک از پروژه ها نقل می شود. هر وب سایت منحصر به فرد است و به اجزای مختلفی نیاز دارد. ما وب سایت های سفارشی را به طور خاص برای کسب و کار شما طراحی و توسعه می دهیم. ما سوالات زیادی خواهیم پرسید ، نیازهای شما را ارزیابی می کنیم و براساس آن ارزیابی به شما پیشنهاد می دهیم. اکثر سایت های ما در محدوده 2.5 تا 5.8 میلیون می باشند ، اما بسته به نیاز  شما می توانند کم و زیاد باشند.

شما چه نوع سایت های فروشگاهی را طراحی می کنید؟

ما انواع سایت های فروشگاهی را ایجاد می کنیم ، از خرده فروشان آنلاین تا تامین کنندگان بزرگ تا زمانی که برای افزایش فروش خود به کمک نیاز دارید ، ما آماده کمک به شما هستیم.

طراحی چه تاثیری در فروش من دارد ؟

تحقیقات نشان می دهد مصرف کنندگان به سایتهایی که غیرحرفه ای یا ناسازگار به نظر می رسند مشکوک هستند و در نتیجه نمی خواهند اطلاعات پرداخت خود را وارد کنند. طراحی خوب که از هویت برند شما استفاده می کند به افزایش اعتماد به نفس مشتری  و در نتیجه فروش کمک می کند.

آیا فروشگاه من برای موبایل مناسب خواهد بود؟

بله! داشتن یک وب سایت مناسب برای موبایل بیش از هر زمان دیگری مهم است! ما قول می دهیم که وب سایت شما در انواع دستگاه ها عالی به نظر برسد.

چه کسی مطالب را برای سایت می نویسد؟

معمولاً این کار را شما باید انجام دهید . شما متخصص کسب و کار خود هستید ، بنابراین اگر از طرف شما باشد بهتر است. اگر به کمک نیاز دارید ، ما یک نویسنده محتوا در تیم خود داریم که می تواند با هزینه اضافی به نوشتن محتوای اصلی برای شما کمک کند.

اگر در سایت خود احتیاج به کمک داشته باشم چی؟

ما فقط طراحی وبسایت نمی کنیم! ما به شما در حد نیاز کمک کنیم و پس از راه اندازی سایت از بین نخواهیم رفت. ما 9 سال است که این کار را انجام می دهیم ، بنابراین به این زودی ها به جایی نمی رویم.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

  • امکانات خاص
  • تماس بگیرید
  • سایت های نوبت دهی و...

  • فروشگاهی ساده
  • 3,8 میلیون تومان
  • با امکانات محدود

  • فروشگاهی ویژه
  • 5,8 میلیون تومان
  • با امکانات کامل

تمامی پنل ها دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان و آموزش تضمینی کار با پنل ، ارائه می شود.

+

از کجا باید شروع کنم ؟

برای مشاوره یا ثبت سفارش فرم روبرو را پر کنید ، در اولین فرصت با شما تماس می گیریم.

تماس با ما

به دنبال یک راه ارتباطی سریع می گردید ؟

همین حالا در واتس اپ به ما پیام بدهید ، ما معمولا آنلاین هستیم!